spływy kajakowe  nielisz - izbica - krasnystaw

PL EN

O nas

kanukam - spływy kajakowe

Spływy kajakowe


Jesteśmy mobilną wypożyczalnią kajaków, działającą na terenie Izbickiego Przełomu Wieprza. Proponujemy Państwu wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, który jest okazją do podziwiania unikalnej przyrody „dzikiej rzeki” Wieprz.

Nasza baza zlokalizowana jest w Izbicy nad Wieprzem. Dzika przyroda oraz malownicze krajobrazy Obszaru Natura 2000 stwarzają idealne warunki do turystyki kajakowej.

Przygotowaliśmy gotowe warianty szlaków kilku i kilkunastogodzinnych oraz jednodniowych i kilkudniowych z podaniem orientacyjnego czasu potrzebnego na ich przepłynięcie. Piękne trasy jak również wysokiej klasy sprzęt, który zapewni komfort oraz bezpieczeństwo sprawią, że spędzony u nas czas będziecie Państwo długo wspominać. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i większych grup w każdym przedziale wiekowym (posiadamy kamizelki asekuracyjne we wszystkich rozmiarach, także dziecięce).

Wypożyczamy nowoczesne kajaki polietylenowe jednoosobowe, dwuosobowe oraz dwuosobowe z dodatkowym miejscem dla dziecka. Są to nowoczesne, bardzo wygodne kajaki turystyczne dla początkujących i zaawansowanych.

Do dyspozycji posiadamy pole namiotowe z WC i miejscem na ognisko w zacisznym oraz urokliwym zakolu Wieprza w miejscowości Tarnogóra.


Działamy na rzekach: Wieprz, Wojsławka, Wolica i innych.


Serdecznie zapraszamy - KANUKAM